top of page

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami!

Drodzy Przyjaciele Ceramiki Nero,

Chciałbym z całego serca wyrazić ogromną wdzięczność za waszą nieustanną obecność i wsparcie. To dzięki Wam pracownia ceramiki Nero staje się miejscem pełnym kreatywności, pasji i wyjątkowych chwil.

Dziękujemy za każde serduszko, za każdy like, który motywuje nas do tworzenia jeszcze piękniejszych dzieł. Wasza wirtualna obecność dodaje nam skrzydeł i energii do działania. To niezmiernie ważne dla naszego zespołu i dla rozwoju pracowni.

Jesteśmy wdzięczni również za liczne warsztaty, na które tak chętnie przychodzicie. Wasza ciekawość, zaangażowanie i radość podczas spotkań sprawiają, że każda lekcja ceramiki to nie tylko nauka, ale również wspólne tworzenie niepowtarzalnych dzieł sztuki.

Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie, przysyłając swoje dzieci na warsztaty. To dla nas wielki zaszczyt móc wprowadzić najmłodszych w świat ceramiki i rozwijać w nich pasję do sztuki.

Niech nasza wspólna przygoda trwa dalej! Już niedługo czekają nas kolejne emocjonujące wydarzenia poza pracownią. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet obiecujemy wiele niespodzianek i atrakcji. Obserwujcie nasz profil, a już wkrótce podzielimy się z Wami szczegółami!

Dziękujemy, że jesteście z nami, tworzymy razem niepowtarzalne chwile!

Informacje o warsztatach,

Zapisy na warsztaty na stronie:

Zapraszamy na warsztaty ,zapisy na www.ceramikanero.com

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page