top of page

O sklepie z ceramiką ręcznie wykonaną i poszliwioną w Pracowni ceramiki NERO

Zaktualizowano: 7 sie 2023

Witam w mojej Pracowni Ceramiki

Pracowni ceramiki NERO to miejsce, w którym powstają unikatowe rękodzieła z miłością do sztuki ceramicznej.


Wizja i misja:

Moją wizją jest przekazywanie tradycji ceramiki, jednocześnie łącząc ją z nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Moje wyroby mają wprowadzać piękno i wyjątkowy charakter do domów moich Klientów, dodając im ciepła i elegancji.

Moje produkty: W ofercie naszej pracowni znajdziesz szeroki wybór ceramiki artystycznej, ręcznie wykonanej.


Oferujemy:

  • Wazony, misy i naczynia ozdobne


  • Kieliszki, kubki i filiżanki

  • Figurki i rzeźby ceramiczne

  • Kafle dekoracyjne

  • Ozdoby ogrodowe i wiele więcej.

Proces tworzenia:


Każdy nasz produkt jest wynikiem starannego i kunsztownego procesu tworzenia. Moja ceramika powstaje w tradycyjny sposób, stosując sprawdzone techniki rzemieślnicze i dbałość o najmniejszy detal. Ręczne malowanie i szkliwienie sprawiają, że każdy element jest wyjątkowy.

Zajęcia ceramiczne:

Chcę podzielić się moją pasją z innymi. Organizuję warsztaty ceramiczne dla osób w mojej pracowni, gdzie uczestnicy mogą nauczyć się podstaw techniki ceramiki i wykonać swoje własne dzieła sztuki.

Kontakt:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany naszymi wyrobami lub warsztatami, skontaktuj się z mną poprzez mailaila lub bezpośrednio pod podanym numerem telefonu. Chętnie odpowiem na wszystkie zapytania i pomożemy w realizacji Twoich potrzeb wziązanych z ceramiką.

Zapraszam serdecznie do mojej pracowni ceramiki, gdzie sztuka łączy się z funkcjonalnością, a tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Cieszę się, że mogę podzielić się moją pasją z Tobą!

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Glina do wina

Odkryj Twórczy Świat Ceramiki: Warsztaty w Pracowni Ceramiki Nero Wytwarzanie ceramiki to sztuka, która łączy w sobie pasję, precyzję i niepowtarzalność. W Pracowni Ceramiki Nero, położonej w malownic

Comments


bottom of page