top of page

Mam na imię Małgosia i jestem pasjonatką sztuki ceramicznej

Zaktualizowano: 7 sie 2023


Witaj na stronie pracowni ceramiki NERO! Jestem pasjonatką sztuki ceramicznej, a ta pracownia jest moim miejscem, w którym tworzę unikalne i piękne dzieła z gliny. Pozwól, że się przedstawię - nazywam się Małgosia Nero i od wielu lat zajmuję się ceramiką z pasją i zaangażowaniem. Moje zainteresowanie ceramiką zaczęło się już we wczesnych latach, a od jakiegoś czasu stała się ona centralną częścią mojego życia. Uwielbiam eksperymentować z różnymi technikami i stylami, dzięki czemu moje prace są różnorodne i pełne wyrazu. Dla mnie tworzenie z gliny to nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim wyraz artystycznej duszy. W mojej pracowni znajdziesz zarówno unikatowe ręcznie lepione przedmioty, jak i kręcone na kole garncarskim dzieła. Oferuję różnorodne produkty, od funkcjonalnych naczyń po dekoracyjne rzeźby, które mogą być piękną ozdobą Twojego domu lub oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby. Przy tworzeniu swoich prac inspiruję się naturą, formami organicznymi i pięknem codziennego życia. Staram się wkomponować w moje dzieła odrobinę harmonii i spokoju, które niosą ze sobą ceramiczne formy.

Każdy przedmiot w mojej pracowni jest wyjątkowy i ręcznie wykonany z wielką dbałością o detale. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, biorę udział w warsztatach i wystawach, aby podążać za najnowszymi trendami i odkrywać nowe techniki. Dzięki temu mogę dostarczać Wam produkty najwyższej jakości, które łączą tradycję z nowoczesnością. Jeśli jesteś zainteresowany(a) zakupem moich prac, zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, które znajdziesz na tej stronie.

Jeśli chciał(a)byś wziąść udziałw warsztatach to zapraszam do zakładki warsztaty, gdzie poznasz aktualną ofertę. Mogę zorganizować rownież warsztaty indywisualne specjalnie dla Ciebie. Dziękuję za odwiedzenie mojej pracowni ceramiki i zapraszam do śledzenia mojej twórczej podróży na tej stronie oraz w mediach społecznościowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o mojej pracy, proszę o kontakt - z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszam do odkrywania magicznego świata ceramiki razem ze mną! Małgosia Nero z Suchego Lasu pod Poznaniem


25 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page