top of page

O warsztatach: lepienia z gliny dla dorosłych i dzieci, tworzymy małe dzieła sztuki, zabawa i relaks

Zaktualizowano: 7 sie 2023

Witamy na Naszych Warsztatach z lepienia z gliny


Moje warsztaty lepienia z gliny w Pracowni ceramiki NERO to miejsce, gdzie możesz rozwinąć swoją kreatywność, odkryć magię rękodzieła i zanurzyć się w świecie ceramiki. Jestem osobą, która kocha dzielić się swoją miłością do gliny i prowadzić innych w niezwykłą podróż artystyczną. Wizja i misja:

Moją wizją jest umożliwienie każdemu odkrycia swojego artystycznego potencjału poprzez praktykę lepienia z gliny. Moje warsztaty mają być miejscem inspiracji, rozwoju i tworzenia wyjątkowych dzieł sztuki, a także miejscem spotkań dobrych osób, oderwaniem sięod codziennej rzeczywistości. Jako mama i kobieta wiele lat pracująca w korporacji wiem ile enegii i wysiłku wymaga zorganizowanie dnia codziennego. Często po tygodniu godzenia pracy zawodowej z obowiązkami domowymi czujemy się wykończone i wyeksploatowane. Co z biegiem czasu może powodować długotrałe przemeczenie a nawet wywoływać choroby. Dlatego znajdźmy czas na regenerację.

Zapraszam do artykułu na moim blogu na temat: jak wpływa praca z gliną na nasz mózg. Co oferuję:

Moje warsztaty lepienia z gliny są dostępne dla osób w różnym wieku i poziomie zaawansowania. Oferujemy:

  • Warsztaty dla dzieci: Zajęcia skierowane do najmłodszych od 7 roku życia, gdzie uczymy ich podstawowych technik lepienia i pozwalamy wyrazić ich wyobraźnię w formie glinianych kształtów. Z racji wykształcenia lingwistycznego, biegle posługujęsięjezykiem angielskim, niemieckim i włoskim wprowadzam teżelementy nauki podstaw tych języków oraz wiedzy a kulbliskich mojemu sercu krajów - Włoch, z których pochodzi mój mąż oraz Austrii, gdzie spędziłam wiele lat mojego życia. Warsztaty dla dzieci odbywają się od września do czerwca. Organizuję grupy już od 5 osób. Zorganizuj swoją grupę lub dołącz do aktualnych zajęć.

  • Warsztaty dla dorosłych początkujących lub zaawansowanych: Glina do wina, Glina przyjaciele i rodzina - to wspólny czas dla dorosłych i starszych dzieci oraz warsztaty Ulep swój kubek. Szczegóły znajdują sięw zakładce warsztaty


Proces tworzenia: Każdy uczestnik otrzymuje własny blok gliny oraz zestaw podstawowych narzędzi ceramika i ma możliwość wykonać swoje własne dzieło pod okiem instruktora. Uczę różnych technik lepienia, szkliwienia i dekorowania, aby stworzyć unikatowe dzieło sztuki. Terminy i zapisy:

Na mojej stronie znajdziesz aktualny harmonogram warsztatów w zakładce warsztaty oraz dostępność miejsc. Zapisy są łatwe i wygodne - wystarczy wypełnić formularz online, dostaniesz maila potwierdzającego rezerwację oraz numer konta, na który należy uiścić całą wpłatę za warsztat w ciągu 24 h. Galeria na FACEBOOKu i INSTAGRAMie:

Zapraszam do mediów społecznościowych FACEBOOK i INSTAGRAM, gdzie prezentuję przebieg i prace uczestników naszych warsztatów. Możesz zobaczyć różnorodność stylów i inspiracji oraz zainspirować się twórczością innych. Kontakt:

Jeśli masz pytania, chciałbyś się dowiedzieć więcej o naszych warsztatach lub zarezerwować miejsce, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego lub pod podanym numerem telefonu.

Zapraszam na moje warsztaty lepienia z gliny, gdzie możesz odkryć magię tej wyjątkowej techniki, rozwijać swoje umiejętności artystyczne i cieszyć się tworzeniem własnych unikatowych dzieł ceramicznych.

Dołącz do nas i stwórz coś pięknego!

49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Glina do wina

Odkryj Twórczy Świat Ceramiki: Warsztaty w Pracowni Ceramiki Nero Wytwarzanie ceramiki to sztuka, która łączy w sobie pasję, precyzję i niepowtarzalność. W Pracowni Ceramiki Nero, położonej w malownic

Kommentare


bottom of page